Ukryta prawda (69)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 69

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Zygmunt codziennie od kilkunastu lat obstawia w loterii te same liczby. W końcu wygrywa i chwali się swojej dawnej miłości, Jolce. Kobieta zamieszkuje z nim. Wkrótce cenny kupon znika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

Bezrobotny Zygmunt codziennie od kilkunastu lat obstawia w loterii te same liczby. Któregoś dnia w losowaniu padają jego szczęśliwe numery. Mężczyzna chwali się wygraną ze swoją dawną miłością, Jolką. Kobieta postanawia z nim zamieszkać. Niedługo potem ktoś włamuje się do domu Zygmunta i kradnie cenny kupon.

Zobacz także