x
Ukryta prawda (689)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 689

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:42-letnia Adrianna samotnie wychowuje córkę. Rozwiodła się z mężem, alkoholikiem i hazardzistą. Kobieta marzy o związku z odpowiedzialnym mężczyzną. Wkrótce zaczyna się spotykać z sąsiadem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

42-letnia Adrianna samotnie wychowuje 11-letnią Sylwię. Rozwiodła się z mężem, alkoholikiem i hazardzistą, który nie płaci alimentów i czasami nachodzi byłą żonę, prosząc ją o pomoc finansową. Ada marzy o związku z odpowiedzialnym mężczyzną, przy którym wreszcie mogłaby poczuć się bezpieczna i kochana. Pewnego dnia do bloku wprowadza się przystojny fotograf, 44-letni Leszek. Samotny mężczyzna mieszka z 11-letnią dziewczynką. Ada zaczyna się z nim spotykać. Pewnego dnia słyszy niepokojące plotki na jego temat.

Zobacz także