x
Ukryta prawda (688)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 688

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:56-letnia Ewa, konserwatywna nauczycielka, przyjeżdża do Warszawy do syna Grzegorza, który mieszka bez ślubu z Sabiną. Parze niedawno urodziło się dziecko. Ewa próbuje ich namówić na ślub.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

56-letnia Ewa, konserwatywna nauczycielka, przyjeżdża do Warszawy do syna Grzegorza, który mieszka bez ślubu z Sabiną. Parze niedawno urodziło się dziecko. Ewa chce pomóc w opiece nad wnukiem. Nie podoba jej się, że rodzice dziecka żyją w konkubinacie i próbuje ich namówić na ślub. Przyjaciel Grzegorza, Kamil, jest w związku z ciężarną Dorotą, która jest blisko rozwiązania. Mężczyzna również nie spieszy się z małżeństwem, co bardzo irytuje Ewę. Kobieta postanawia jak najszybciej rozmówić się z rodzicami Sabiny, by namówili córkę na ślub z jej synem.

Zobacz także