Ukryta prawda (687)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 687

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Bartosz prowadzi stoisko ze zniczami i kwiatami przed cmentarzem. Kilka miesięcy temu przy bocznym wejściu pojawił się Krzysztof ze swoim tanim towarem. Od tego czasu interes Bartka uległ pogorszeniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

Bartosz prowadzi stoisko ze zniczami i kwiatami przed cmentarzem. Kilka miesięcy temu przy bocznym wejściu pojawił się Krzysztof ze swoim tanim towarem. Od tego czasu interes Bartka uległ pogorszeniu. Kiepska sytuacja finansowa prowadzi do konfliktów między nim a żoną Izą. Na dodatek na cmentarzu dochodzi do serii kradzieży. Bartosz obawia się, że ludzie przestaną kupować znicze i kwiaty. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Jest przekonany, że za przestępczym procederem kryje się Krzysztof. Wkrótce odkrywa, że jego syn Arek spotyka się z córką konkurenta, Niką. Wkrótce dziewczyna ucieka z domu.

Zobacz także