Ukryta prawda (68)

Ukryta prawda

sezon 1 odc. 68

serial paradokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Natalia jest pod wrażeniem koleżanki ze szkoły, Ani. Dziewczyna jest dobrze ubrana i przebojowa. Pewnego dnia zabiera Natalię na zakupy. Ta odkrywa, skąd koleżanka ma drogie ubrania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które w obliczu nowych faktów muszą radzić sobie z dramatycznym splotem wydarzeń. Na przykład syn okazuje się owocem zdrady żony, rodzice prowadzą podwójne życie, córka cierpi na zaburzenia odżywiania itp. Losy bohaterów mają być dowodem na to, że każdy problem można rozwiązać, choć wymaga to mnóstwa dobrej woli, odwagi i refleksji nad swoim życiem.

W tym odcinku

15-letnia Natalia jest pod wrażeniem swojej koleżanki ze szkoły, Ani. Dziewczyna jest przebojowa, zawsze dobrze ubrana i swobodna w kontaktach z chłopakami. Pewnego dnia Ania zabiera Natalię na zakupy do galerii handlowej. Tam dziewczyna odkrywa, skąd koleżanka ma drogie ubrania i jak za nie płaci. Postanawia sama spróbować.

Zobacz także