Ukryta prawda (679)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 679

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:45-letni wdowiec Krzysztof spotyka się z Ulą. Syn mężczyzny, 17-letni Filip, nie akceptuje tego związku. Robi wszystko, by skłócić parę. Wkrótce chłopak w wypadku traci obie nerki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

45-letni Krzysztof spotyka się z Ulą. Syn mężczyzny, 17-letni Filip, nie akceptuje tego związku. Mimo że kobieta próbuje zaprzyjaźnić się z nastolatkiem, między nimi wciąż dochodzi do kłótni. Chłopak przechodzi okres buntu, często spędza całe godziny na grobie matki, która zmarła przed dwoma laty. Jednocześnie robi wszystko, by skłócić parę. Próbuje nawet zapłacić Uli, a kiedy ta metoda nie działa, podaje jej pigułkę gwałtu. Zamierza wmówić Krzysztofowi, ze partnerka zdradziła go z przyjacielem syna. Pewnego dnia mężczyzna dowiaduje się o wypadku - Filip jechał samochodem bez uprawnień i rozbił się na drzewie. Chłopak stracił obie nerki. Krzysztof wyznaje Uli, że nie może pomóc nastolatkowi, ponieważ nie jest jego biologicznym ojcem.

Zobacz także