Ukryta prawda (677)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 677

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Ewa wiąże się z Wiktorem, który montował okna w jej mieszkaniu. Partner spędza sporo czasu z kolegami, którzy myślą tylko o imprezach. Gdy odrzuca propozycję awansu, Ewa zarzuca mu brak ambicji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

27-letnia Ewa ma wyższe wykształcenie i pracuje jako geodeta. W jej mieszkaniu przeprowadzana jest wymiana okien. Jeszcze tego samego dnia kobieta idzie do łóżka z monterem, Wiktorem. Zaczynają się spotykać. Wkrótce Ewa dostrzega, że jej partner spędza sporo czasu z kolegami z pracy, którzy myślą wyłącznie o imprezach. Pewnego dnia Wiktor sprowadza do domu pewną dziewczynę. Wówczas Ewa decyduje się z nim zerwać. Okazuje się jednak, że nowa lokatorka jest jego siostrą. Jakiś czas później Wiktor odrzuca propozycję awansu na stanowisko biurowe. Ewa podejrzewa, że jest on mało ambitny.

Zobacz także