Ukryta prawda (676)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 676

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Wykładowca akademicki Zbigniew umiera na zawał serca. Jakiś czas później wdowa, Wiesława, spotyka przy grobie męża młodą kobietę z dzieckiem. Okazuje się, że była ona jego studentką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

Niespodziewanie na zawał serca umiera wykładowca akademicki, Zbigniew. Był mężem 61-letniej Wiesławy, ojcem Eryka i teściem Patrycji. Wdowa i syn mają odmienne plany dotyczące spadku. Mężczyzna chce sprzedać dom w Warszawie oraz działkę na Mazurach, a za uzyskane w ten sposób pieniądze założyć własne wydawnictwo. Wiesława obawia się, że syn wszystko straci. Między nią a Erykiem dochodzi do kłótni. Jakiś czas później wdowa spotyka przy grobie męża młodą kobietę z dzieckiem. Okazuje się, że była ona jego studentką. Wkrótce Wiesława odkrywa, że nieznajoma zajmuje mieszkanie, które Zbigniew kupił w tajemnicy przed nią. Zaczyna podejrzewać, że zmarły był ojcem dziecka studentki.

Zobacz także