Ukryta prawda (675)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 675

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Maria pracuje jako kelnerka w restauracji prowadzonej przez zięcia. Córka kobiety, Edyta, chce już wrócić z urlopu macierzyńskiego do urzędu. Zachodzi jednak w drugą ciążę. Wkrótce traci dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

52-letnia Maria ma dwoje dzieci - córkę, Edytę, i syna, Sławka. Pracuje jako kelnerka w restauracji prowadzonej przez jej zięcia, Karola. Mężczyzna zatrudnia też męża Marii po tym, jak stracił on pracę magazyniera. Tymczasem Edyta, zamiast spokojnie wychowywać córkę, chce wrócić do pracy w urzędzie. Maria cieszy się, gdy kobieta zachodzi w drugą ciążę, ponieważ sądzi, że to wyleczy ją z feminizmu. Wkrótce Edyta zaczyna mieć zawroty głowy, traci dziecko, a następnie zostaje zaatakowana we własnym domu przez okolicznych chuliganów, jak podejrzewa jej mąż.

Zobacz także