Ukryta prawda (673)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 673

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Rok temu Łukasz uległ wypadkowi. Nie pracuje i porusza się o kulach. Jego żona wyjeżdża do pracy do Niemiec. Tymczasem Łukasz poznaje na rehabilitacji Emilię, która zaczyna go uwodzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 25 grudnia
za 11 dni
3:05 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

40-letni Łukasz rok temu miał wypadek. Od tamtej pory nie pracuje i porusza się o kulach. Przechodzi też żmudną rehabilitację. By naprawić domowy budżet, jego żona, Agnieszka, wyjeżdża do pracy do Niemiec. Rodzina bardzo za nią tęskni, więc Łukasz stara się szybko odzyskać zdrowie i na nowo połączyć bliskich. Podczas rehabilitacji mężczyzna poznaje Emilię, która ma problemy z ręką. Nowa znajoma prosi go o pomoc w codziennych czynnościach. Kobieta uwodzi Łukasza, a on - po kłótni z żoną - pozwala się pocałować. Wkrótce mężczyzna odkrywa, że został oszukany przez Emilię. W dodatku Agnieszka nie zamierza wracać do kraju.

Zobacz także