Ukryta prawda (672)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 672

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Monika sama wychowuje nastoletniego Michała. Gdy wpada w kłopoty finansowe, syn obiecuje jej pomoc. Tymczasem sąsiadka widzi go ze starszą kobietą. Monika podejrzewa, że Michał został utrzymankiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 25 grudnia
za 13 dni
2:10 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

36-letnia Monika urodziła Michała w wieku 20 lat. Wychowuje go sama, odkąd uciekła od agresywnego męża alkoholika. Kobieta robiła, co mogła, by utrzymać siebie i syna, jednak ostatnio popadła w kłopoty finansowe. Nieuczciwy przedstawiciel podsunął jej bowiem chwilówkę z wysokim oprocentowaniem. Michał obiecuje pomóc matce. Po jakimś czasie Monika odkrywa, że chłopak od dawna nie pracuje w skupie złomu, w którym rzekomo był zatrudniony. W dodatku sąsiadka widziała nastolatka ze starszą kobietą. Matka podejrzewa, że został on utrzymankiem.

Zobacz także