Ukryta prawda (671)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 671

(Pechowiec)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Tomek naraża się szefowej, kolega kradnie jego pomysły. W dodatku zaczyna podupadać na zdrowiu. Pewnego dnia mężczyzna znika. Jego dziewczyna, Monika, zaczyna go szukać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

Monika i Tomek mieszkają razem od roku. Ona pracuje jako grafik, on zatrudniony został w dziale promocji pewnej zagranicznej firmy. Mężczyznę prześladuje pech - naraża się szefowej, zostaje pominięty przy awansie, kolega kradnie jego pomysły, traci też szansę na okazyjny zakup samochodu. W dodatku Tomek zaczyna podupadać na zdrowiu. Potrzebuje pieniędzy na drogą terapię. Kiedy Monika chce porozmawiać z szefową mężczyzny o jego problemach, odkrywa, że został on dawno zwolniony, ponieważ osiągał słabe wyniki. Wkrótce potem Tomek nagle znika.

Zobacz także