Ukryta prawda (670)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 670

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Dawid dowiaduje się o powrocie do Polski byłej partnerki. Okazuje się, że dziewczyna wychowuje jego dziecko. Mężczyzna mówi o wszystkim swojej obecnej narzeczonej. Żąda ona, by zerwał z przeszłością.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

Dawid ma kochającą narzeczoną, Elizę, z którą wkrótce weźmie ślub, oraz dobrze płatną pracę. Niespodziewanie mężczyzna dowiaduje się, że jego była partnerka, Karolina, wróciła do Polski. Dziewczyna będzie wychowywać jego dziecko. Rozstali się, ponieważ planowała usunąć ciążę, jednak najwyraźniej zmieniła zdanie. Dawid mówi o wszystkim Elizie, a ona żąda, by zerwał z przeszłością. Mimo to mężczyzna spotyka się z Karoliną, chce bowiem poznać syna. Widzi, że chłopak bardzo pragnie mieć ojca. Dawid spędza z dzieckiem coraz więcej czasu. Z czasem Karolina uświadamia sobie, ze wciąż kocha byłego partnera. Odżywają również uczucia Dawida.

Zobacz także