Ukryta prawda (669)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 669

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Daria mieszka z Agnieszką. Postanawia rozstać się ze swoim ukochanym. Jakiś czas później w internecie pojawiają się jej nagie zdjęcia. Dziewczyna oskarża o ich zamieszczenie byłego chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

21-letnia studentka Daria i 20-letnia Agnieszka wynajmują razem mieszkanie. Pierwsza z dziewczyn kończy związek z partnerem, Michałem, ponieważ zachowuje się on infantylnie. Chłopak nie potrafi pogodzić się z rozstaniem i grozi, że zniszczy Darii życie. Jakiś czas później w internecie pojawiają się jej nagie zdjęcia. Dziewczyna oskarża o to Michała, jednak on zaprzecza. W trudnych chwilach wspiera ją Tomek, z którym dziewczyna zaczyna się spotykać. Wktótce Michał odkrywa, że Daria ma nowego partnera. Tymczasem w internecie opublikowany zostaje film, na którym studentka jest w samej bieliźnie.

Zobacz także