Ukryta prawda (664)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 664

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Eliza zaszła w ciążę, kiedy była w pierwszej klasie liceum, a jej chłopak - obecnie mąż - zdawał maturę. Odziedziczyli po matce mężczyzny dom. W życiu Elizy pojawia się zwolniony z więzienia brat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 23 października
jutro
2:55 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

Eliza zaszła w ciążę, kiedy była w pierwszej klasie liceum, a jej chłopak - obecnie mąż - zdawał maturę. Za zgodą sądu wzięli ślub. Odziedziczyli po matce mężczyzny dom. Niespodziewanie życiu Elizy pojawia się jej starszy brat Aleksander, który właśnie skończył odsiadywać piętnastoletni wyrok za zabójstwo. Mimo protestów męża kobieta zgadza się, by na tydzień zatrzymał się u niej. Aleksander zaprzyjaźnia się z nastoletnią siostrzenicą i coraz dłużej zwleka z wyprowadzką. W jego rzeczach Eliza znajduje broń i gotówkę.

Zobacz także