Ukryta prawda (655)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 655

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:21-letnia Kalina odkrywa, że jest w ciąży. Nie ma pewności, z kim zaszła w ciążę. Dziewczyna bowiem od dwóch miesięcy spotyka się z Marcinem, ale wcześniej związana była z Piotrkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 20 grudnia
za 10 dni
3:10 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

21-letnia Kalina od ponad dwóch miesięcy spotyka się z Marcinem. Mężczyzna zabiegał o jej względy od lat, ale zdobył je dopiero, gdy rozstała się z Piotrkiem. Okazuje się, że dziewczyna jest w trzecim miesiącu ciąży. Nie jest pewna kto jest ojcem, ale podejrzewa, że to Piotrek. Początkowo nie chce on słyszeć o dziecku, ale zmienia zdanie i chce odzyskać Kalinę. Jednak Marcin nie odpuszcza i zapewnia dziewczynę, że pragnie być razem z nią nawet wówczas, gdy po porodzie okaże się, że to nie jego dziecko. Kalina ma dylemat. Dodatkowo jej konserwatywni rodzice uważają, że powinna związać się z odpowiedzialnym Marcinem i zapomnieć o Piotrku, który znowu może ją skrzywdzić.

Zobacz także