Ukryta prawda (654)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 654

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Mąż Sylwii wraca do domu pijany. Kobieta jest zaniepokojona, gdy bardzo długo nie wychodzi z łazienki. Okazuje się, że mężczyzna usiłował się zabić, połykając tabletki i popijając je alkoholem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

Pewnego dnia mąż Sylwii, Kamil wraca do domu pijany. Kobieta jest zaniepokojona, gdy bardzo długo nie wychodzi z łazienki. Okazuje się, że mężczyzna próbował się zabić, połykając tabletki i popijając je alkoholem. Niecałe dwa tygodnie później Kamil wraca do domu. Próbę samobójczą tłumaczy załamaniem przez ogrom pracy i problemy finansowe. Sylwia nie wie, czy może ufać mężowi. Sytuację pogarszają pretensje ze strony teściowej. Sylwia dochodzi do wniosku, że Kamil przechodzi kryzys wieku średniego. Uznaje, że mogliby postarać się o kolejne dziecko i mieliby nowy cel w życiu. Mężczyzna się nie zgadza. Wkrótce proponuje, by wyjechali za granicę, jednak ich nastoletni syn nawet nie chce o tym słyszeć.

Zobacz także