Ukryta prawda (653)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 653

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Paulina wychodzi z więzienia. Gdy odbywała wyrok, rodziną zastępczą dla jej dwóch córeczek była siostra. Teraz prosi ona byłą więźniarkę, by zrzekła się praw rodzicielskich do dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

24-letnia Paulina wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wyroku za włamanie i posiadanie narkotyków. Podczas jej nieobecności rodziną zastępczą dla jej dwóch córeczek była jej siostra Olga. Teraz prosi ona, by Paulina zrzekła się praw rodzicielskich do dzieci i zgodziła na to, by ona i jej mąż je zaadoptowali. Olga przekonuje ją, że dziewczynkom będzie lepiej w pełnej rodzinie, że jej partner świetnie zarabia i nie będzie im niczego brakowało. Kobieta czuje, że siostra ma sporo racji, ponieważ ona nawet nie ma własnego mieszkania. Dzieli kawalerkę z nowym partnerem, którego na dodatek niedawno przyłapała na zażywaniu narkotyków. Staje przed najważniejszą decyzją w swoim życiu.

Zobacz także