Ukryta prawda (651)

Ukryta prawda

sezon 6 odc. 651

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Sekretarka Elżbieta mieszka z mężem i synem na warszawskim Ursynowie. Nastolatek sprawia problemy wychowawcze, otrzymuje gorsze oceny, wagaruje. Ojciec podejrzewa, że ukradł babci biżuterię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

44-letnia Elżbieta Szklarska jest sekretarką. Kobieta mieszka z mężem Leonem i 18-letnim synem Pawłem na warszawskim Ursynowie. Nastolatek sprawia problemy wychowawcze, otrzymuje gorsze oceny, wagaruje. Ojciec podejrzewa, że ukradł babci, Urszuli, biżuterię, by kupić sobie deskorolkę, a także konsolę do gier. Elżbieta nie może uwierzyć w te oskarżenia. Wkrótce dowiaduje się, że Paweł - chcąc mieć własne pieniądze - zatrudnił się w sklepie ojca kolegi jako sprzedawca. Tymczasem starszej pani ginie portfel z całą emeryturą. Elżbieta podejrzewa, że złodziejem jest sąsiad kobiety alkoholik, Wojciech. Namawia matkę, by zgłosiła kradzież na policję, jednak ona wciąż odmawia.

Zobacz także