Ukryta prawda (650)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 650

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Dagmara przez pół roku była w USA na kontrakcie. Wraca do męża, który został w Warszawie. Obawia się jego reakcji, przytyła bowiem 15 kg. Ponieważ ukochany zaczyna jej unikać, przechodzi na dietę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

28-letnia Dagmara przez pół roku była w USA na kontrakcie. Teraz wraca do męża, który został w Warszawie. Kobieta obawia się jego reakcji, ponieważ przytyła piętnaście kilogramów. Dagmara wstydzi się rozebrać przed Jackiem, więc pierwszej nocy małżonkowie nie idą razem do łóżka. Później to mężczyzna szuka wymówek: wychodzi wcześniej do pracy, wraca późno, symuluje chorobę. Dagmara sądzi, że przyczyną tego zachowania jest jej tusza, przechodzi więc na dietę. Pewnego dnia przyjaciółka mówi jej, że widziała Jacka z atrakcyjną kobietą.

Zobacz także