Ukryta prawda (649)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 649

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:32-letni Wojtek, pracownik banku, wciąż mieszka z rodzicami. Ojciec i matka zaczynają tracić do niego cierpliwość. Sytuacja ulega zmianie, kiedy Wojtek poznaje piękną modelkę Polę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

32-letni Wojtek jest jedynakiem i mieszka z rodzicami - Katarzyną i Zbyszkiem. Mężczyzna pracuje w banku, gdzie dobrze zarabia, ale nie zamierza się wyprowadzić ani wynająć mieszkania. Nie dokłada się też do czynszu. Rodzice zaczynają tracić cierpliwość do syna, który nie pomaga im w domu, a wolny czas spędza w klubach z kolegą, Rafałem. Sytuacja ulega zmianie, kiedy Wojtek poznaje piękną modelkę Polę. Zaprasza ją na randkę, jednak kobieta początkowo nie jest nim zainteresowana. Dopiero po kilku próbach zgadza się spotkać. Pod jej wpływem mężczyzna wyprowadza się od rodziców i rozpoczyna samodzielne życie.

Zobacz także