Ukryta prawda (648)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 648

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Hania od pół roku spotyka się ze starszym od siebie Adrianem. Kobieta chce mieć dziecko, ale jej partner jest temu przeciwny. Syn z poprzedniego związku sprawia mu wystarczająco dużo problemów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 23 czerwca
za 4 dni
3:05 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

37-letnia Hania od pół roku spotyka się ze starszym od siebie Adrianem. Mieszkają razem od dwóch miesięcy. Kobieta próbuje przekonać partnera do dziecka, ale on nie chce o tym słyszeć. Syn z poprzedniego związku, Maks, sprawia mu bowiem wystarczająco dużo problemów. Adrian pragnie podróżować i odpoczywać. Konflikt między nim a Hanią nasila się. Tymczasem kobietą zaczyna interesować się kolega z pracy, informatyk Bartek, który również marzy o założeniu rodziny. Wkrótce na jaw wychodzi pewien sekret Adriana.

Zobacz także