Ukryta prawda (647)

Ukryta prawda

sezon 10 odc. 647

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:17-letnia Lena spędza noc w parku. Tam zaczepia ją 66-letni Andrzej, który spaceruje z psem. Mężczyzna zaprasza dziewczynę do siebie. Lena zwierza mu się, że uciekła z domu, gdyż molestował ją ojciec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 30 lipca
za 13 dni
6:10 TVN 7 (z napisami)

Opis

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, przynosząc niespodziewane rozwiązania. Czasem zupełnie odmienia czyjeś życie. W programie przedstawione zostaną sytuacje, które pokazują różne oblicza ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść, mają jednak jeden wspólny punkt. Koniec historii nie zawsze jest szczęśliwy dla jej bohaterów.

W tym odcinku

17-letnia Lena spędza noc w parku. Tam zaczepia ją 66-letni Andrzej, który spaceruje z psem. Mężczyzna jest zaskoczony, widząc brudną i wynędzniałą nastolatkę. Zaprasza dziewczynę do swojego mieszkania. Lena zwierza mu się, że uciekła z domu, ponieważ molestował ją ojciec. Andrzej nie rozumie, dlaczego sprawa nie została zgłoszona na policję. Okazuje się jednak, że ojciec siedemnastolatki jest szanowanym funkcjonariuszem. Andrzej staje przed trudnym wyborem. Tymczasem Lena odkrywa w jego mieszkaniu zamknięty na klucz pokój. Nową lokatorką zaczynają też interesować się sąsiedzi.

Zobacz także