Ukryta prawda (643)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 643

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Andrzej i Barbara mieli dwie córki, lecz starsza zginęła w wypadku. Wówczas rodzice całą miłość przelali na młodszą, Kasię. Okazuje się, że kobieta spotyka się z 63-letnim przyjacielem rodziców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Andrzej i Barbara mieli dwie córki. Dwa lata wcześniej starsza z nich, Dominika, zginęła w wypadku samochodowym. Wówczas rodzice całą swoją miłość przelali na młodszą, Kasię, która jest architektem. Młoda kobieta mieszka w Paryżu, gdzie zajmuje stanowisko w renomowanej pracowni. Pewnego dnia Kasia postanawia wrócić do Warszawy. W międzyczasie okazuje się, że spotyka się z 63-letnim przyjacielem rodziców, Tadeuszem. Andrzej i Barbara nie są z tego zadowoleni. Wkrótce ojciec kobiety odkrywa, że zaszła ona w ciążę, a starszy partner namawia ją na aborcję.

Zobacz także