Ukryta prawda (642)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 642

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Iza marzyła o zawodzie lekarza. Teraz całą ambicję przelała na córkę, Marcelinę. Pilnuje, by nastolatka brała udział w olimpiadach, zapisuje ją na dodatkowe zajęcia. Dziewczyna zaczyna się buntować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

39-letni Rafał jest urzędnikiem, zaś jego żona, 38-letnia Iza, prowadzi własny gabinet fizjoterapii. Kobieta marzyła kiedyś o zawodzie lekarza, teraz całą ambicję przelała na 15-letnią córkę, Marcelinę. Pilnuje, by nastolatka brała udział w kolejnych etapach olimpiad z biologii i chemii, zapisuje ją na dodatkowe zajęcia: grę na fortepianie czy kursy językowe. Nie podoba jej się, że Marcelina traci czas na przyjaźń z córką sąsiadki oraz randki z Patrykiem. Dziewczyna nie wytrzymuje presji, zaczyna się buntować. Rafał broni córki. Tymczasem nastolatka, podczas nauki do kolejnej olimpiady, traci przytomność.

Zobacz także