Ukryta prawda (639)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 639

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:58-letnia Grażyna zaprosiła do domu letniskowego swoje dorosłe dzieci - Monikę i Olka z bliskimi. Ku zaskoczeniu wszystkich na miejscu pojawia się również mąż Grażyny, który porzucił ją dla kochanki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 5 października
za 7 dni
8:30 TVN 7 (z napisami)
sobota, 10 października
za 12 dni
5:00 TVN 7 (powtórka) (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

58-letnia Grażyna zaprosiła do domu letniskowego swoje dorosłe dzieci - Monikę, która jest po rozwodzie, i Olka. Kobieta przyjechała z 16-letnim synem, Pawłem, zaś mężczyzna zabrał ze sobą żonę, Wandę, oraz nastoletnie córki - Izę i Darię. Ku zaskoczeniu wszystkich w domku nad jeziorem pojawia się również mąż Grażyny, Andrzej, który rok wcześniej porzucił ją dla kochanki. Grażyna oznajmia, że wybaczyła mu zdradę i przyjęła z powrotem. Monika nie akceptuje decyzji matki, a Olek ją popiera. Następnego dnia na jaw wychodzi prawdziwy cel wspólnego weekendu.

Zobacz także