Ukryta prawda (638)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 638

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Anna i Bogdan od 20 lat są małżeństwem. Anna i jej wspólniczka prowadzą salon piękności, zaś Bogdan jest taksówkarzem. Mężczyzna regularnie ćwiczy na siłowni i podoba się koleżankom Anny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 2 października
pojutrze
10:20 TVN 7 (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Anna i Bogdan są małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Wspólnie wychowują 18-letniego syna, Olka. Anna i jej wspólniczka Teresa prowadzą razem salon piękności, zaś Bogdan jest taksówkarzem. Mężczyzna od dziesięciu lat regularnie ćwiczy na siłowni. Jego wysportowana sylwetka podoba się koleżankom Anny. Ona jest zazdrosna, zwłaszcza odkąd mąż stracił nią zainteresowanie. Wszelkie próby ponownego rozpalenia namiętności kończą się fiaskiem. Bogdan zdaje się nie zauważać problemu i dalej trenuje. Wkrótce Anna zauważa, że mąż ma przed nią tajemnice. Zaczyna go podejrzewać o romans ze swoją młodszą wspólniczką.

Zobacz także