Ukryta prawda (630)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 630

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:27-letnia Ania rok temu została zaatakowana na ulicy. Napastnik wielokrotnie ranił ją nożem. Kobieta przeżyła, bo przypadkowi przechodnie wystraszyli mężczyznę. Dziewczyna wciąż boi się o swoje życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

27-letnia Ania rok temu została zaatakowana na ulicy. Napastnik wielokrotnie ranił ją nożem. Kobieta przeżyła, ponieważ przypadkowi przechodnie wystraszyli mężczyznę. Pozostały jej jednak brzydkie blizny na dekolcie i piersiach. Sprawca nigdy nie został ujęty. Tymczasem Ania wprowadziła się do przyjaciółki, Marty, nie chciała bowiem zostawać sama. Zerwała też kontakt z większością znajomych, przestała udzielać się towarzysko. Jest przekonana, że przez blizny nikt jej nie pokocha. Pewnego dnia Ania poznaje Pawła, który bardzo długo zabiega o spotkanie. W końcu kobieta się zgadza. Nowa znajomość może być dla niej szansą, by zapomnieć o napaści i znaleźć szczęście.

Zobacz także