Ukryta prawda (629)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 629

(Pretty woman)

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Biznesmen Michał utrzymuje kontakty z byłą żoną. Mężczyzna korzysta z usług prostytutek. W jednej z nich się zakochuje. Para bierze ślub. Wkrótce była żona znajduje Michała nieprzytomnego w biurze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 15 lipca
pojutrze
14:55 TVN 7 (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

53-letni Michał jest bogatym biznesmenem, który rozwiódł się jedenaście lat temu. Z byłą żoną, Krystyną, łączą go wyłącznie interesy. Ona nadal ma niewielkie udziały w firmie Michała, która produkuje ekskluzywne, naturalne futra. Większość rozmów byłych małżonków kończy się kłótniami. Michał korzysta czasem z usług luksusowych pań do towarzystwa i zażywa kokainę - o czym jego rodzina doskonale wie. Tym razem do domu biznesmena przyjeżdża piękna Nina. Rano, ku zaskoczeniu gospodarza, kobieta przygotowuje śniadanie oraz sprząta kuchnię. Niedługo potem dochodzi do ich ponownego spotkania, a po jakimś czasie Michał zakochuje się. Przedstawia Ninę byłej żonie i jej synowi, nie mówi im jednak, że była kiedyś prostytutką. Miesiąc później biorą ślub. Po upływie zaledwie dwóch tygodni Krystyna znajduje mężczyznę nieprzytomnego w biurze.

Zobacz także