Ukryta prawda (615)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 615

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Podczas spaceru z nianią syn Łukasza i Kamili Warmińskich zostaje porwany. Gdy policyjne śledztwo nie przynosi rezultatów, zdesperowany ojciec zatrudnia jasnowidza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Łukasz i Kamila Warmińscy od pięciu miesięcy żyją w separacji. Do rozstania doszło po tym, jak mężczyzna zdradził żonę. Teraz Kamila sama opiekuje się 8-miesięcznym synkiem, Piotrusiem. Pewnego dnia podczas spaceru z nianią chłopiec zostaje porwany. Łukasz obwinia Kamilę o zaistniałą sytuację. Gdy policyjne śledztwo nie przynosi rezultatów, zdesperowany ojciec zatrudnia jasnowidza. Ten widzi koło Piotrusia jego nianię. Okazuje się, że kobieta została wcześniej zwolniona, ponieważ za bardzo przywiązała się do podopiecznego i zaczęła traktować je jak własne. Wkrótce jasnowidz wskazuje miejsce ukrycia zwłok dziecka.

Zobacz także