Ukryta prawda (610)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 610

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:30-letni Adrian nie może związać się na dłużej z żadną kobietą. Babcia informuje go, że sprzedała działkę pod Warszawą. Obiecuje mu 400 tys. złotych. Stawia tylko jeden warunek - musi się ustatkować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

30-letni Adrian nie może związać się na dłużej z żadną kobietą. Właśnie kończy znajomość z młodszą od siebie Sandrą. Mężczyzna często odwiedza ukochaną babcię, Irkę, i jej drugiego męża, Janusza, którego poznała po śmierci dziadka Adriana. Pewnego dnia staruszka informuje wnuka, że sprzedała działkę pod Warszawą. Obiecuje mu połowę pieniędzy uzyskanych z tej transakcji, czyli 400 tysięcy złotych. Stawia tylko jeden warunek - Adrian musi się ustatkować. Mężczyzna marzy o kupnie mieszkania, postanawia więc namówić dawną koleżankę ze studiów, Paulę, by udawała jego dziewczynę.

Zobacz także