Ukryta prawda (608)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 608

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Emerytka Hanna mieszka z córką, Agnieszką. Podczas spaceru dziewczyna informuje ją, że wyjeżdża z partnerem za granicę. Hanna czuje się porzucona. Zapisuje się na fitness dla seniorów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Emerytka Hanna od lat mieszka z córką, Agnieszką. Podczas spaceru dziewczyna niespodziewania informuje ją, że wyjeżdża z partnerem za granicę. Hanna czuje się porzucona. Dotąd żyła życiem córki, teraz została sama w dużym mieszkaniu. Zapisuje się na fitness dla seniorów, jednak na zajęciach nie radzi sobie zbyt dobrze. Wkrótce Hanna poznaje 65-letniego Tadeusza, właściciela klubu jogi, i zakochuje się w nim. Z czasem traci kontakt z Agnieszką. Nowy partner wprowadza się do Hanny. Prosi też, by przyjęli pod swój dach jego siostrzenicę, Marysię, której agresywny mąż nie rozumie, że kobieta chce się z nim rozwieść. Ład, jaki zapanował w życiu emerytki, to jednak tylko pozory.

Zobacz także