Ukryta prawda (602)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 602

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Monika jest dziennikarką na stażu w redakcji magazynu dla kobiet. Nawiązuje romans z 44-letnim fotografem, Piotrem. Wierzy, że mężczyzna zostawi dla niej żonę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 5 października
za 3 dni
3:55 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Monika jest dziennikarką na stażu w redakcji magazynu dla kobiet. Dziewczyna nawiązuje romans z 44-letnim fotografem, Piotrem. Wierzy, że mężczyzna zostawi dla niej żonę. Wkrótce Monika zostaje potrącona przez rowerzystę, przez co ma skręconą kostkę. Szefowa działu obniża jej pensję, ponieważ w tym stanie nie może zbierać materiałów do reportaży. Kilka dni później Monika robi test ciążowy i otrzymuje wynik pozytywny. Dziewczyna zastanawia się nad aborcją, jednak Piotr, szczęśliwy, że zostanie ojcem, porzuca żonę i wprowadza się do kochanki. Tymczasem kolejne badanie USG daje zaskakujący wynik.

Zobacz także