Ukryta prawda (601)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 601

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Ewelina przyjeżdża do stolicy po czterech latach, które spędziła w Anglii. Kobieta zostawiła w Polsce córeczkę, oddała ją pod opiekę byłego partnera. Po pewnym czasie mężczyzna chce odzyskać ukochaną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

30-letnia Ewelina przyjeżdża do Warszawy po czterech latach, które spędziła pracując w Anglii. Kobieta zostawiła w Polsce ośmioletnią córeczkę, oddała ją pod opiekę byłego partnera, Michała. Para rozstała się kilka tygodni przed wyjazdem Eweliny, jednak ze względu na dziecko utrzymują poprawne relacje. Dziewczynka bardzo tęskniła za mamą, kobieta postanawia więc wprowadzić się do byłego narzeczonego. Z czasem w Michale budzą się dawne uczucia, chce odzyskać ukochaną, tłumacząc, że to ze względu na dziecko. Porzuca nawet swoją dotychczasową partnerkę, Renatę. Wkrótce prosi Ewelinę o rękę, jednak ona odrzuca oświadczyny.

Zobacz także