Ukryta prawda (600)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 600

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Sylwia jest psychologiem w warszawskiej poradni. Pewnego dnia przychodzi do niej na wizytę Tomasz, który niedawno wyszedł z więzienia. Został skierowany na terapię po tym, jak próbował się zabić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 4 października
za 8 dni
3:55 TVN Fabuła (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Sylwia jest psychologiem w jednej z warszawskich poradni. Kobieta nie może pogodzić się z faktem, że pomaga tak wielu obcym ludziom, ale nie potrafi rozwiązać problemów swojej siostry, która popadła w nałogi. Pewnego dnia na wizytę do niej przychodzi Tomasz. Niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za kradzieże oraz włamania. Został skierowany na terapię po tym, jak próbował popełnić samobójstwo. Sylwia angażuje się w pomoc Tomaszowi, mimo przeczucia, że nie mówi jej całej prawdy. Mężczyzna zapewnia ją o swojej niewinności i że nie skrzywdziłby dziecka.

Zobacz także