Ukryta prawda (594)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 594

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:48-letnia Mariola przez wiele lat była żoną alkoholika Wojtka. Kiedy ich córka dorosła, matka zdecydowała się na rozwód. Ułożyła sobie życie na nowo. Od jakiegoś czasu nachodzi ją Wojtek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

48-letnia Mariola przez wiele lat była żoną alkoholika, Wojtka, z którym ma 25-letnią córkę, Kingę. Kiedy dziewczyna dorosła, jej matka zdecydowała się na rozwód. Ułożyła sobie życie na nowo - od dwóch lat jest związana z hydraulikiem, Adamem. Jednak Mariolę od jakiegoś czasu nachodzi Wojtek, proszą byłą żonę o wsparcie finansowe. Kobieta pomaga mu na prośbę Kingi, która boi się o ojca. Adam jest niezadowolony z faktu, że Mariola spotyka się z byłym mężem. Wkrótce ktoś włamuje się do lombardu, z którego usług korzysta Wojtek. Policja znajduje przy nim skradzione rzeczy.

Zobacz także