Ukryta prawda (593)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 593

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Jolanta ma dwie dorosłe córki. Jest lekarzem i właścicielką niewielkiej przychodni, którą do niedawna prowadziła z partnerem. Gdy mężczyzna ją porzuca, prosi o pomoc córkę, absolwentkę medycyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Jolanta ma dwie dorosłe córki, 26-letnią Magdę i 19-letnią Kasię. Jest lekarzem i właścicielką niewielkiej przychodni, którą do niedawna prowadziła ze swoim partnerem. Kiedy mężczyzna ją porzucił, poprosiła o pomoc córkę, absolwentkę medycyny. Magda chciałaby pracować na własny rachunek, mimo to ulega namowom matki. Zostaje zatrudniona w przychodni, ale popełnia proste błędy. Jola podejrzewa, że jest ona rozkojarzona z powodu Bartka, byłego chłopaka, z którym związała się ponownie. Mężczyzna pracuje w firmie budowlanej wujka i nie spełnia oczekiwań Jolanty, dotyczących przyszłego zięcia. Pewnego dnia matka podsłuchuje rozmowę córek, z której wynika, że Magda ma jakąś tajemnicę.

Zobacz także