Ukryta prawda (592)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 592

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Żona Bartosza popełniła samobójstwo. Teraz mężczyzna sam wychowuje syna. Zawsze miał z nim dobry kontakt, jednak ostatnio zauważył, że 17-latek się zmienił. Zaczął wszczynać kłótnie i znikać nocami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Żona Bartosza popełniła samobójstwo. Teraz mężczyzna sam wychowuje syna. Zawsze miał z nim bardzo dobry kontakt, jednak ostatnio zauważył, że 17-letni Janek się zmienił. Zaczął wszczynać kłótnie, znikać na całe noce, a na każdą próbuję rozmowy reaguje agresją. Przestał również utrzymywać kontakt z ukochaną babcią. Niebawem Bartosz odkrywa na ciele chłopaka siniaki, przyłapuje go na piciu alkoholu. Ponadto dowiaduje się, że Janek prawdopodobnie bierze narkotyki. Przerażony przeszukuje pokój syna. Znajduje kamerę, taśmę izolacyjną, sznur i komplet noży.

Zobacz także