Ukryta prawda (591)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 591

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:65-letnia Bożena budzi się ze śpiączki pooperacyjnej. Lekarz uprzedza rodzinę, że stres może być dla pacjentki zabójczy. Synowa Daria tłumaczy teściowej, że jej mąż Kacper musiał wyjechać do Szwecji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

65-letnia Bożena budzi się ze śpiączki pooperacyjnej, która trwała kilka godzin. Miała usuwany tętniak pozawałowy. Obecnie jej serce jest słabe. Lekarz uprzedza rodzinę kobiety, że stres może być dla pacjentki zabójczy. Bożeną opiekuje się mąż, Mariusz, oraz synowa, Daria. Tłumaczy ona teściowej, że jej mąż, Kacper, musiał wyjechać do Szwecji, dostał bowiem propozycję pracy. Po kilkunastu dnach chora wraca do mieszkania. Zaczyna jej brakować kontaktu z synem, jednak jakiś czas później dostaje od niego upominki i zdjęcie. Początkowo uspokojona Bożena zaczyna mieć coraz więcej wątpliwości. Pewnego dnia słyszy rozmowę męża z synową, która sprawie, że jej niepokój wzrasta.

Zobacz także