Ukryta prawda (589)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 589

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:27-letnia Ada poznaje bezdomnego Teofila, który prosi ją o wsparcie. Robi on na niej dobre wrażenie. Wkrótce kobieta, poruszona jego historią, zaprasza go do swojego mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

27-letnia Ada jest ekspedientką w sklepie meblowym. Wracając z pracy, poznaje na ulicy bezdomnego Teofila, który prosi ją o wsparcie. Dziewczyna kupuje mu kanapkę i herbatę w pobliskiej kawiarni. W trakcie krótkiej rozmowy nieznajomy robi na niej świetne wrażenie. Tymczasem związek Ady z Marcinem od jakiegoś czasu przechodzi kryzys. Mężczyzna wciąż mieszka z żoną i 6-letnią córką, mimo że pół roku temu obiecał kochance, że się rozwiedzie. Dwa dni później Ada znów spotyka Teofila. Ten opowiada jej swoją historię - stracił w pożarze dom oraz rodziców, popadł w depresję, wylądował na ulicy. Poruszona dziewczyna zaprasza go do swojego mieszkania. Później Ada zwierza się koleżance z pracy, że chyba zakochała się w Teofilu. Maja ostrzega ją przed bezdomnym. Po kilku dniach chłopak znika.

Zobacz także