Ukryta prawda (588)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 588

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:32-letnia Anita opiekuje się matką. Próbuje godzić obowiązki z pracą i życiem rodzinnym. Coraz gorzej dogaduje się z mężem. Gdy informuje go, że nie pojadą na wymarzony urlop, wpada on w szał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

32-letnia Anita opiekuje się matką, która dwa miesiące wcześniej miała operację biodra. Starsza pani jest wdową i niedawno rozstała się z nowym partnerem. W dodatku kobieta nie odzyskuje sprawności, mimo starań córki, i wciąż cierpi z powodu silnego bólu. Anita próbuje przy tym połączyć opiekę nad matką, pracę zawodową oraz życie rodzinne. Coraz gorzej dogaduje się z mężem, Tomkiem, gdy zaś informuje go, że nie pojadą na wymarzony urlop, mężczyzna wpada w szał. Proponuje, by oddali teściową do domu opieki. Anita jest w szoku, tym bardziej, że przez wiele tygodni opiekowała się matką Tomka. Tymczasem mężczyzna poznaje na placu zabaw atrakcyjną sąsiadkę i zaczyna z nią flirtować.

Zobacz także