Ukryta prawda (586)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 586

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Karolina mieszka z matką i niepełnosprawnym synem, Wojtkiem. Mąż kobiety zginął siedem lat temu w wypadku samochodowym. Od tamtej pory Karolina nie zdołała ułożyć sobie życia na nowo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Karolina pracuje w drukarni. Mieszka z matką, Ireną, i niepełnosprawnym synem, Wojtkiem. Mąż kobiety zginął siedem lat temu w wypadku samochodowym. Od tamtej pory Karolina nie zdołała ułożyć sobie życia na nowo. Jest przekonana, że przeszkodą w znalezieniu nowej miłości jest poruszający się na wózku Wojtek. Zachowuje więc tę informację dla siebie. Obecny partner Karoliny, 34-letni Robert, przypadkiem odkrywa prawdę. Wówczas odsuwa się od kobiety, a potem zrywa ich znajomość. Niedługo później Karolina znajduje wspólny język z kolegą z pracy. Z obawy przed stratą mężczyzny nie mówi mu o chorobie syn, jednak coraz trudniej jej żyć w kłamstwie.

Zobacz także