Ukryta prawda (585)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 585

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Jarek prowadzi firmę, która kończy remont w domu zamożnego przedsiębiorcy, Stanisława. Biznesmen wciąż opóźnia uregulowanie należności. Brak pieniędzy wpływa negatywnie na relację Jarka z żoną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Jarek od niedawna prowadzi firmę remontową. Zatrudnił Pawła i swojego brata, Marcina. Żona Jarka, Lidka, jest w trzecim miesiącu ciąży. Jego firma kończy właśnie duży remont w domu zamożnego przedsiębiorcy, Stanisława. Jarek z niecierpliwością oczekuje na zapłatę za wykonaną usługę, zwłaszcza że jego pracownicy coraz częściej upominają się o pieniądze. Jednak Stanisław wciąż opóźnia uregulowanie należności. Brak pieniędzy wpływa negatywnie na relację Jarka z żoną. Kobieta zadłużyła się w firmie pożyczkowej i zaczynają nachodzić ją wierzyciele. Jarek pożycza pieniądze od brata, który po godzinach pracuje u znajomego mechanika. W międzyczasie odkrywa, że Marek romansuje z żoną klienta, Edytą.

Zobacz także