Ukryta prawda (579)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 579

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Marta jest samotną matką. Wychowuje 17-letnią Kamilę. Pewnego dnia kobieta odkrywa, że jej córka zaszła w ciążę. Zaczyna dociekać, kto jest ojcem dziecka. Początkowo podejrzewa byłego chłopaka Kamili.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Marta Rychlik jest samotną matką. Wychowuje 17-letnią Kamilę. Pewnego dnia kobieta odkrywa, że jej córka zaszła w ciążę. Zaczyna dociekać, kto jest ojcem dziecka. Początkowo Marta podejrzewa byłego chłopaka Kamili, Marcela, jednak nastolatek zaprzecza. Kobieta zaczyna śledzić córkę. Tak dowiaduje się, że spotyka się ona z dużo starszym, żonatym mężczyzną - Bartoszem. Tymczasem Kamila zamierza oddać dziecko do adopcji. Dowiedziawszy się o tym, kochanek proponuje nastolatce i jej matce pewien układ. Wspomoże kobiety finansowo, jeśli Kamila spełni jego warunki.

Zobacz także