Ukryta prawda (578)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 578

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Leszek zajmuje ważne stanowisko w korporacji farmaceutycznej. Mężczyzna jest przemęczony i nienawidzi swojej pracy. Pewnego dnia odchodzi z pracy. Jego rodzina nie jest tym zachwycona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Leszek zajmuje ważne stanowisko w korporacji farmaceutycznej. Ma żonę Alicję i nastoletnie dzieci. Mężczyzna otrzymuje wysokie wynagrodzenie, jest jednak przemęczony i nienawidzi swojej pracy. Nie podoba mu się też, że jego bliscy lekką ręką wydają zarobione przez niego pieniądze. Pewnego dnia Leszek odchodzi z pracy i postanawia odpocząć, a po upływie paru miesięcy zatrudnić się w szkole jako nauczyciel języka niemieckiego. Zawsze marzył o wykonywaniu tego zawodu i zajmował się tym zanim został przyjęty do korporacji. Rodzina Leszka nie pochwala jego decyzji.

Zobacz także