Ukryta prawda (577)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 577

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Jaśmina i Maciek są parą. Chodzą razem do gimnazjum. Dwa miesiące po rozpoczęciu roku szkolnego, chłopak postanawia obejść ustawę o zakazie sprzedaży słodyczy w szkole. Zaczyna handlować batonami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

15-letnia Jaśmina i Maciek od jakiegoś czasu są parą. Chodzą razem do gimnazjum. Dwa miesiące po rozpoczęciu roku szkolnego, chłopak postanawia obejść ustawę o zakazie sprzedaży słodyczy w szkolnym sklepiku. Zaczyna handlować batonami i napojami podczas przerw. Wkrótce proceder wychodzi na jaw. Właściciel szkolnego sklepiku, pan Henio, jest wściekły - nie dość, że po wprowadzeniu ustawy spadła mu sprzedaż, to jeszcze Maciek stworzył nieuczciwą konkurencję. Henio chce, żeby Jaśmina porozmawiała z chłopakiem. Zgłasza też problem do dyrekcji. Do gimnazjum wezwana zostaje matka ucznia. Dyrektor prosi, by spróbowała wpłynąć na syna. Maciek, mimo obietnicy, że skończy z nielegalnym handlem, dalej prowadzi swoją działalność, jest jednak ostrożniejszy. Niedługo później sklepik Henia plajtuje, a Jaśmina znajduje pobitego Maćka.

Zobacz także