Ukryta prawda (576)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 576

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Matka i ojciec 17-letniego Piotrka wyjeżdżają do pracy do Włoch. Nastolatek i jego rodzeństwo zostają pod opieką babci. Kiedy rodzice nie dają znaku życia, postanawia jechać do Włoch i ich odnaleźć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Rodzice 17-letniego Piotrka od dłuższego czasu nie mogli znaleźć pracy w Warszawie. Postanowili więc wyjechać za granicę. Ich synem będzie opiekować się babcia. Chłopak jest zadowolony, gdyż tolerancyjna i bezkonfliktowa kobieta pozwoli mu nadrobić towarzyskie zaległości. Tymczasem rodzice Piotrka nie przysyłają z Włoch obiecanych euro, nie odbierają też telefonów. W dodatku nastolatek przyłapuje swoją młodszą siostrę na całowaniu się z kolegą. Jego 10-letni brat zaczyna wagarować i palić papierosy. Babcia podupada na zdrowiu. Piotrek dorasta i zaczyna rozumieć, że to on musi zostać głową rodziny. Kiedy jego rodzice przez kilka dni nie dają znaku życia, postanawia wyjechać do Włoch, by ich poszukać. Jego wyprawę niweczy alarmujący telefon od młodszej siostry.

Zobacz także