Ukryta prawda (575)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 575

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:35-letni Piotr i 34-letnia Ewa cenią sobie spokój oraz wygodne życie. Podjęli decyzję, że nie chcą mieć dzieci. Pewnego dnia para znajduje pod drzwiami kilkumiesięczne niemowlę w nosidełku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

35-letni Piotr i 34-letnia Ewa cenią sobie spokój oraz wygodne życie. Niedawno podjęli decyzję, że nie chcą mieć dzieci. Ewa jest zazdrosna o męża, który podoba się wszystkim kobietom. Piotr wpadł w oko 18-letniej sąsiadce małżeństwa, Sandrze. Dziewczyna jest powodem ciągłych kłótni małżeństwa. Pewnego dnia para znajduje pod drzwiami kilkumiesięczne niemowlę w nosidełku. Z pozostawionej przy dziecku kartki dowiadują się, że ojcem dziecka jest Piotr. Ewa, przekonana o zdradzie męża, wyprowadza się z domu. Tymczasem Piotr szuka jedynej kobiety, która może być matką dziecka.

Zobacz także