Ukryta prawda (571)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 571

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Ewa pół roku temu odkryła, że jej mąż, Tomasz, ją zdradzał. Teraz dla dobra syna próbuje o wszystkim zapomnieć. Mają jej w tym pomóc sesje u terapeuty. Z czasem kobieta zakochuje się w lekarzu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Ewa pracuje w sklepie meblowym. Pół roku temu odkryła, że jej mąż, Tomasz, przez jakiś czas ją zdradzał. Teraz kobieta próbuje o wszystkim zapomnieć, głównie dla dobra ich 10-letniego syna. Nie potrafi jednak sobie z tym poradzić, dlatego chodzi wraz z mężem do terapeuty, Krzysztofa. Niestety, kolejne spotkania nie przynoszą żadnych efektów. Ewa czuje się nietrakcyjna, ma coraz większe kompleksy, nie potrafi też zaufać Tomaszowi. Terapeuta proponuje małżonkom sesje indywidualne. Od tego momentu kobieta zaczyna czuć się lepiej. Niespodziewanie zdaje sobie sprawę, że zakochała się w Krzysztofie. Tymczasem przez przypadek na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące zdrady Tomasza.

Zobacz także