Ukryta prawda (565)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 565

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Jola jest samotną matką z długami. Wiele lat temu rozwiodła się z Emilem, który jest bezrobotny. Nie płaci też alimentów. Od jakiegoś czasu kobieta spotyka się elektrykiem Krzyśkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Jola jest samotną matką z długami. Wiele lat temu rozwiodła się z Emilem, który jest bezrobotny i nie płaci alimentów. Jola nie może znaleźć partnera, gdyż kolejni mężczyźni opuszczają ją, gdy tylko dowiadują się o dzieciach - Bartku i Alicji. Od jakiegoś czasu Jola spotyka się elektrykiem Krzyśkiem. Kiedy powiedziała mu, że jest matką, zaopiekował się nią i dziećmi. Wkrótce Bartek zaczyna sprawiać problemy. Tymczasem Emil dowiaduje się o Krzyśku. Jest zazdrosny o jego relację z dziećmi. Zaczyna płacić alimenty, by odzyskać względy Joli. Wkrótce kobieta odkrywa, że Krzysiek spędza czas z małym chłopcem.

Zobacz także